• bilgi@markarehberi.net
  • +90 533 474 7575

Stratejik SEO | SEO Danışmanlığı

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
2,197 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Izzetpaşa Mahallesi, Ayazma Yolu Sokak NO:29/3 Şişli – Istanbul
  • TELEFON: 0850 441 2112
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Kaliteli ve Garantili SEO Hizmetiyle Doğru Yatırımı Yapın!

Kurumsal SEO Danışmanlığımız ile sizin için oluşturacağımız Strateji Doğrultusunda yapılacak SEO Çalışmalarımızla Rakiplerinizi Geride Bırakın!

Stratejik SEO ekibi olarak; SEO hizmetlerini tek bir çatı altında toplamayı, SEO’ya dair tüm hizmetleri siz müşterilerimize etik yöntemlerle sunmayı hedeflemekteyiz.

SEO Danışmanlığı; Firmaları hem SEO konusunda bilgilendirmek, hem de SEO alanında gerekli olan çalışmaların yapılmasını kapsamaktadır. Tüm donanımlarıyla gerçekleştirilen SEO çalışmalarını, SEO Danışmanlığı hizmeti ile elde edebilirsiniz.

Web sitenizin Google tarafından kolayca taranabiliyor olması, SEO yani Türkçe adıyla ‘Arama Motoru Optimizasyonu’ açısından çok önemlidir.

Sahip olduğunuz web sitenizin doğru kullanıcılara ulaşması; gelir seviyenizin tirajını artırarak, kurumsal kimliğinizin ön planda tutulmasına yardımcı olacaktır.

SEO Danışmanlığı Uzmanlarımız tarafından sitenizin, rakip sitelerin ve sektörünüzün SEO analizinin yapılmasıyla SEO Çalışmalarına başlamaktadır. Genel sektörel ve site analizi ardından doğru anahtar kelime hedeflemesi için kelime analizleri yapılmaktadır. SEO Analizi, site içi SEO, site dışı SEO, marka imajı ve bilinirliği ile birlikte sosyal medya analizlerini içeren kapsamlı bir analizdir. Site değerlerini güçlendirme, ziyaretçi sayısını ve marka bilinirliğini arttırmak için Sosyal Medya üzerinde çalışmalar sağlanmaktadır.

İnternet dünyasındaki kalıcılığınızı perçinlemek adına; Sosyal Medya ve SEO iç içe geçmiş hizmetlerdir. SEO Çalışmalarında sürekli güncellik, özgünlük ve farklı platformlardan ulaşılabilir olmak önemlidir. Sosyal Medya üzerinde gerçekleştirilecek çalışmalar, uygulamalar, kampanyalar doğrultusunda sitenize farklı ziyaretçiler sağlamış, dinamik bir kitle yakalamış ve karlılık dönüşüm oranınızı olumlu yönde arttırmış olacaksınız. Stratejikseo.com olarak geniş ölçeklerde hedef kitleye yönelik çalışmalar yapmayı amaçlamaktayız.

‘Google’ yokuşunu Stratejik SEO ekibimizin sunduğu, kurumsal SEO danışmanlığı, kurumsal SEO analizi, site içi SEO, SEO uyumlu içerik desteği, sosyal medya danışmanlığı, reklam danışmanlığı, ınbound pazarlama ve içerik pazarlama çalışmaları ile tamamlayın ve sonrasında manzaranın tadına varın!

SEO Hizmetlerimiz hakkında Bilgi almak, SEO Hakkında Sorularınızı iletmek için ya da SEO Teklifi için bizimle 0212 426 67 73 – 0850 441 21 12 numaralı hatlardan yahut info@stratejikseo.com mail adresi üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

www.stratejikseo.com

Stratejik SEO |Kurumsal SEO Danışmanlığı & SEO

 

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.