• bilgi@markarehberi.net
  • +90 533 474 7575

KISMET PİDE

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
1,291 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Karaçay Mah. Reşit Galip Cad. No:72 Nazilli / AYDIN
  • TELEFON: +90 256 315 44 66
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

50 yılı aşan bir geçmişe sahip olan işletmemiz, baba Hilmi DURUOĞLU(1930) tarafından 1958 yılında açılmıştır. İlk yıllarda ekmek fırını olarak işleyen dükkanımız, 1975 yılında pide fırını olarak faaliyet vermeye başlamıştır. 1986 yılında oğul Mehmet DURUOĞLU(1958-1997) tarafından devralınan pide fırını Nazilli’deki yerini ve değerini devam ettirmiştir. Nazilli ve çevresinde tanınan “Kısmet Pide Salonu” kısa zamanda adını yakındaki illere duyurmakla kalmamış, başta Denizli ve İzmir olmak üzere Ege Bölgesi’nde yaşayan pek çok insanın uğrak yeri haline gelmiştir.

Lezzeti ve hizmetiyle müşterilerimizi kendine hayran bırakan Aşağı Nazilli’deki pide salonumuza 1993 yılında “Yeni Sanayi Sitesi” şubesi eklenerek verilen hizmeti daha geniş kitlelere ulaştırmayı hedeflemiştir. Yeni Sanayi Sitesi şubemiz müşterilerimizin farklı tatları aynı lezzet kalitesiyle bulduğu modern bir restaurant haline gelmiştir. 1997 yılının Şubat ayına kadar Mehmet DURUOĞLU tarafından işletilen pide salonlarımız Mehmet DURUOĞLU’ nun vefatı sonrası eşi Hasibe DURUOĞLU tarafından işletilmeye ve tecrübeli ustaları tarafından çalıştırılmaya devam edilmiştir.

Günümüzde ise iki şube ile hizmet veren işletmemiz, müşterilerimizin memnuniyetini göz önünde bulundurarak, Fırıncılar Odası’ nın belirlediği fiyatlar ve standartlar çerçevesinde gerek huzurlu ve rahat aile ortamı, temiz ve denetimli mutfağı, kaliteli ve hızlı servisiyle gerekse, fırından çıkmış halde hızlı pide servis garantisi ile aynı zamanda çeşitli organizasyonlarda sofralarınızı renklendiren lezzet olmaktan ve en iyi hizmeti vermekten gurur duyar.

Kısmet Pide Salonu, Türk Patent Enstitüsü tarafından, işletme sahibi HASİBE DURUOĞLU adına kayıt edilmiş tescilli markadır! İzinsiz kullanılamaz! Kısmet Pide Salonu markasının tüm kullanım hakkı sadece ve sadece işletme sahibi Hasibe DURUOĞLU ‘na aittir.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.