• bilgi@markarehberi.net
  • +90 533 474 7575

EXTREM SAÇ BAKIM YAĞI

708 ZİYARETÇİ
  • EKLENME TARİHİ: 24 Haziran 2016 17:04
  • İLAN TÜRÜ: Belirtilmemiş

İçeriği: Press yöntemiyle elde edilen %100 doğal susam,çam terebentin,badem,ceviz ve defne yaprağı yağlarından oluşur.

 

 

Faydaları: Saç bakım yağı boya ile yıpranmış ,kırık ve kuru saçların onarılması,kuvvetlenmesi,canlı ve parlak görünüm kazanması için haricen kullanılan bir üründür.İçeriğindeki susam ,badem,fındık ve ceviz yağları saçın nem dengesini yeniden düzenlemeye yardımcı olur.Çam terebentin yağı onarıcı etkisiyle saç uçlarını onarmaya,köklerini kuvvetlendirmeye ve saça parlaklık vermesine yardımcı olur.Defne yaprağı saçı,saçı besler ve kepek oluşumunun önlenmesine yardımcı olur.Her saç tipi için kullanılabilecek olan ürün tamamen doğal bitki yağlarından oluşmuş olup,herhangi bir kimyasal madde içermez.

 

Kullanım Şekli :Haftada bir gün banyodan önce saç uçlarına banyo sırasında veya öncesinde su ve şampuanla/sabunla durulanır.

 

Uyarılar :Saç bakım yağının saçtan arındırılması için her zaman saçlarını yıkadığınız seferden 1 kez daha fazla yıkanması yeterlidir.Fazla miktarda yıkamak saç bakım yağının etkisini azaltır ya da ortadan kaldırır.Saç bakım yapı,saçkıran,kellik,vb. medikal hastalıkların tedavisi için kullanılabilecek bir ürün değildir.İlaç değildir.Ürünlerimiz haricen kullanılır ve kozmetik amaçlıdır.İlaç değildir.

Üretimlerimiz JAS-ANZ,İSO 9001:2008 KYS ve GMP İyi İmalat Prosedürlerine uygundur.