• bilgi@markarehberi.net
  • +90 533 474 7575

C-H BETON (CİHAN BETON)

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
3,083 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Yeni Mahalle 245 Sokak, No:2/A Nazilli / AYDIN
  • TELEFON: 0 256 313 24 26
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Şirketimiz yeni teknolojileri takip ederek 8 adet tramikser, 2 adet beton pompası, 120m3/saat kapasiteli beton santrali ile müşterilerimize hizmet vermekteyiz. İnşaat sektörünün yanı sıra belediyelere ve resmi kurumlara da hazır beton hizmetini sunmaktayız. Kaliteli beton üretiminin sağlanmasını hedefleyen Cihan Hazır Beton müşteri memnuniyetini kendisine ilke edinmiştir.

Misyonumuz

Yaratıcılığa, verimliliğe ve katılımcılığa bağlı bir kurum kültürü oluşturarak firmamız, çalışanlarımız, ilimiz ve ülkemiz için fırsatları başarıya dönüştürmek, beklentilerin üzerinde ürün ve hizmet çözümleri ile artan sayıda sadık müşteriler yaratmak ve müşterilere marka güvencesini hissettirmektir. Bununla birlikte, betona ihtiyaç duyulan ve duyulacak her yerde hazır beton kullanımını teşvik ederek dengeli ve sürekli büyüme ile sürdürülebilir karlılığı sağlamaktır.

Vizyonumuz

En geniş ve modern araç ve ekipmanla ve en ileri teknolojiyi kullanarak hazır beton sektöründe bölgemizde akla gelen ilk isim olmak.

Değerlerimiz

Yaratıcılık, Verimlilik, Katılımcılık, Dürüstlük, Şeffaflık, Güvenilirlik, Değişime açıklık, İnsana ve çevreye saygı.

Hizmetlerimiz

Hafriyat Çalışması, Bina Yıkımı, Fabrika Dolgu ve Tesviye Çalışması, Yükleyici – Kazıcı Kepçe – Silindir ve Grayder Kiralaması

Kalite Politikamız

Firmamız Hazır Beton sektöründe, yasal mevzuata göre zorunlu kılınmış hizmetlerini gerçekleştirmek, müşterilerine en iyi hizmeti en kısa zamanda ve tüm beklentilerini en yüksek düzeyde karşılamayı ve saygınlığını koruyarak ilerlemeyi ilke edinmiştir. Müşteri memnuniyetini ve kaliteli çağdaş hizmeti ilke edinmeyi, hedeflediği kaliteyi üretmek ve KALİTE’nin sürekliliğini sağlamayı firmamız misyonu olarak görmüştür. Tedarikçilerimizin, kuruluşumuzun KALİTE düzeyini arttırmakta önemli bir etken olduğunu kabul ederek tedarikçilerimizin performansını sürekli değerlendirip ürün kalitesindeki sürekliliği ve yükselmeyi sağlamayı hedeflemekteyiz.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.